N A Š E R E C E N Z E

free banners

Recenze na staré hry

Blood

Tentokráte si pokusíme představit hru Blood. Tato hra vznikla v roce 1997 a firma, co ji puvodně měla udělat (nebudu jmenovat ktera, protože si to stejně nezapamatujete) na to neměla peníze, a tak prodala enginy jiné firmě a ta ji udělala poněkud brutálnější, než se předpokládalo.

Oč v teto hře tedy jde. Hrajete za týpka, kterymu jedna sekta unese manželku. Seberete vidle a jdete ji najít. Cestou projdete 4mi urovněmi, ve kterých na vás budou číhat různé potvory, jako například zombie se sekyrkami, pavouci, pomatení mniši s kapucí na hlavě, střílející po vás nějakým automatem. Každopádně se připravte na to, že to nebude prochazka růžovým sadem. Všude bude stříkat krev a vzduchem budou poletovat srdce a mozky. Samozřejmě, že cestou najdete i jinou zbraň, než ty počáteční vidle. Třeba dynamit, samopal, světlice, nebo klidně i voodoo panenku. Na konci každé úrovně na vás bude dychtivě čekat jeden z bossů. Hra je temná a strašidelná, takže kdo se bojí nesmí do lesa.

Blood je hra téměř ve všem podobná doomovi. Nic nového nám nepřinesla, ale rozhodně stojí za to si ji zahrát. Je zde ale jedna rarita. Můžete kopat do hlav válejících se na zemi, takže pokud vás baví morbidní fotbal, rozhodně si hru stahněte.

Akorát ješte dodám, že hra nabízí i multiplayer. Takže.....doufám, že jsem vás přesvědčíl k tomu, aby jste si hru zahrali a nashle u další recenze.

 

 

Žádné komentáře